Wijziging inschrijving activiteiten

Zoals bekend is inschrijven voor een clubrit fijn voor de organisatie. We weten dan immers voor hoeveel mensen we moeten reserveren bij de lunch en ook hoeveel voorrijders we bijvoorbeeld moeten regelen.

Daarnaast is onze club tot op zekere hoogte verantwoordelijk voor het (rij)gedrag en doen-en-laten van onze leden tijdens clubactiviteiten. Uiteindelijk is iedereen voor zijn eigen acties verantwoordelijk, wat we in de eigen verklaring hebben vastgelegd.

Om te voorkomen dat de club geen grip heeft op aanwezigen en aansprakelijk daarvoor kan worden gesteld.  En om zeker te weten dat alle eigen verklaringen ingevuld en ingeleverd zijn bij de club maken we kenbaar dat:

Per 2020 inschrijven voor een clubrit, clubactiviteit etc. echt verplicht is.

Leden en introducees die niet ingeschreven hebben en wel willen meerijden vragen we ter plekke via de mobiel alsnog in te schrijven.

Het bestuur neemt uitdrukkelijk afstand van eenieder die vervolgens wel meerijdt, maar zich niet ingeschreven heeft. De YZF R-Club Nederland accepteert geen aansprakelijkheid in deze gevallen.